>   Reality   >   Byty k pronájmu   >   Hledáme bydlení
Fotografie není k dispozici

Hledáme bydlení

Datum: 6.9.2023 (23:18)   /   Zobrazeno: 92x

Dobrý den,

existuje v dnešní době pronajímatel, kterému nevadí malá zvířata (máme pojištěno pro každé případy), která nic neničí a zároveň mu nevadí i odrostlejší děti (17 a 11 let)?

Pronajímatel, který uvítá bezproblémové nájemníky, kteří platí včas a zároveň nepořádají party či nepijí?

Pronajímatel, kterého potěší, že jsme pořádkumilovní a myslíme i na životní prostředí (například třídění odpadů odpadů)?

Pronajímatel, který uvítá osm zdravých, laskavých a pracujících rukou, které dokáží zabrat a nemovitost zvelebit tak, jako by byla jejich vlastní?

Pronajímatel, se kterým se dá rozumně a přátelsky na všem domluvit?

Pronajímatel, který hledá lidičky, jež by jeho nemovitost obývaly několik let beze strachu o střechu nad hlavou a zároveň mu z ní neudělaly kůlničku na dříví (máme pojištění domacnosti)?

Pokud je na většinu otázek odpověď ANO, potom prosíme čtěte dále...

Jsme pohodová, férová, pracovitá a milující čtyřčlenná rodina, která souzní s přírodou a miluje zvířátka, do práce a škol jezdíme do Prahy (P4 a P10).

Touto cestou se pokoušíme najít štěstí v hledání klidného a funkčního bydlení, kde bychom mohli setrvat dlouhodobě, ideálně výhledově na 5 a více let.

Pokud jsou někde starší lidé a sami například na domeček, větší byt či na byt v RD nestačí, rádi se o ně postaráme jako o vlastní pra-rodiče. Jako bonus pro vás je jedna z našich hlavních prací péče o seniory, další zkušenosti jsou péče o nevidomé či vozíčkáře. Dále to dobře umíme s dětmi a to nejen vlastními - zkušenosti z táborů, ŠvP a to i v rolích hlavního vedoucího. Ve skupinkách se nacházely i autistické děti.

Naše rodina není náročná, budeme vděční za cokoliv, kde poteče pitná voda, teplo zajistí krb na dřevo (samozřejmě může být i klasické topení v případě bytě ????), minimálně tři neprůchozí pokoje a kuchyň (ideální velikost alespoň 85 m²), potěší i zahrada se stodolou nebo garáží v případě domečku či celoročně obyvatelné chaty nebo lodžie či balkón, kdyby se jednalo o byt.

Pokud je dobrá dostupnost na MHD, je vyhráno. ????????

Na ostatním v životě až tak nezáleží, ale záleží na spokojenosti obou stran = pronajímatel + nájemce. ????

Pokud vás inzerát oslovil rádi se představíme osobně na prohlídce - to přece jenom napoví více, je fajn si sednout i lidsky, aspoň pro nás. ????

Jsme otevření jakýmkoliv nabídkám, nastěhování dle dohody, čím dříve tím lépe, nejdéle však do 28.9.2023.

Budeme rádi a vděční, když půjde kauce rozdělit, než nám bude navrácena naše původní. ????????

Budeme se těšit na případné nabídky do SZ či můžete rovnou volat na +420 607 887 585 nebo na +420 736 282 789, předem děkujeme za tipy či sdílení.

Hezký den všem. ????

Cena: 25 000,- Kč


Parametry


Vlastnictví Osobní
Dispozice 3 + 1
Užitná plocha (m2) 85
Něco navíc: Balkón, Garáž, Lodžie, Terasa, Zahrada
V místě bydliště se nachází: Autobusová zastávka, Dětské hřiště, Pošta, Restaurace, Supermarket, Veterinář, Vlakové nádraží


Kontakt


Telefon:   736 282 789
Lokalita:  252 03 (Řitka / Praha-západ)